۱. میزمو آوردم وسط اتاق! خب چشمم کور شد چون. اصنم مهم نیس که اگه توی شب یکی بیاد تو اتاق مستقیما با میز برخورد میکنه و بیش از ۹۰ درصد اعضای بدنش قطع میشن.

۲. مامانم به پختن غذاهای عجیب غریبی که تا حالا نمی پخته روی آورده.

۳. الان که ساعت از ۱۲ گذشته تولد غزل جانمه. خاطره هایی که باهم داریمو خیلی دوست دارم. غیر قابل شمارشن.

۴. ویدیو های یه معلم حسابانه رو دارم می بینم. ینی مطمئنم اگه معلم واقعیمون بود و با ری ری سر کلاسش بودیم از شدت خنده می مردیم. لنتی عاشقش شدم حتی از منم تندتر حرف میزنه. خودم تنهایی یهو تو خونه میزنم زیر خنده :| 

۴. خیلی عجیبه که خوابم میاد این ساعت :|

۵. واقعا زندگی انقد مسخره ست که حرفی ندارم برای گفتن. دلم میخواد با ری ری حرف بزنم ولی راستش میدونم چه حرفایی میخواد بزنه و خب حوصله اون حرفا رو ندارم. حوصله ندارم خودمو برا کسی توضیح بدم.

۶. به درجه ای رسیدم که رفتم آهنگای مرتضی پاشایی رو دانلود کردم. خودتون عمق فاجعه رو درک میکنید یا توضیح بدم؟ 

۷. نمیدونم اون ویدیویی رو دیدین که یه مامان نی نیه به نی نیه میگه come here . بعد نی نیه میخواد بره سمت مامانه، مامانه یهو عطسه میکنه، بچه هه می گرخه دور میزنه. مامانم عاشق ویدیوعه ست و اصرار داره مامانه نمیگه come here و میگه کیمیا» :/ بعد حرف هم باهاش میزنی میگه حرف‌ نزن دارم کیمیا می بینم بعد خودش غش غش به نی نیه میخنده و بارها نگاش میکنه :))))

۸. از اون آهنگ قریا، اون آهنگ پونصد سال پیش تتلو تو دهنم افتاده. یهو جیغ میزنم اگه آلبومم بیاد بیرون چی میشه ماری جون؟» :||| و نمیدونم چرا هروقت این سوالو میپرسم با بابام چشم تو چشم میشم :|

۹. داداش کوچیکم میگه منو صبح بیدار کن میخوام درس بخونم. و درسش چیه؟ این که جوابا رو از رو گام به گام وارد کتابش کنه :|

نکته بعدی اینکه چرا نمی فهمه کسی که ۱۲ بیدار میشه شخص مناسبی برای بیدار کردن نیست :|

۱۰. دلم میخواست خونمون یه جوری بود یه انباری کوفتی چیزی بود می رفتم اونجا درس میخوندم. واقعا سر و صدای خونه از یه ور، سر و صدایی که از تو حیاط خلوت میاد یه ور. ناموسا من نمیتونم صدای دعوای زن و شوهر همسایه، صدای آهنگ اون یکی همسایه، عربده اون یکی همسایه، ملق زدنای داداشم و آهنگ خوندناش و فیزیک، همزمان کنار بیام :|

۱۱. امروز نزدیک بود یه فاجعه رخ بده و قطع نخاع بشم‌ :| یکی نیس بگه وقتی یه جا تمرگیدی خب درست بتمرگ چرا همش ت میخوری؟ :|

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها