1. گفتم؟ که اون روز که رفتیم باغ کتاب از مترو برا خودم از اون محافظای هندزفری خریدم؟ بلد نیستم بزنم به هندزفریم :| سر اون دو راهیش گیر میکنم :| بعد چون تا نصف هندزفریمو زده بودم و اتفاقا خیلی هم طول کشید دیگه درش نیاوردم و فرداش که رفتم کتابخونه بخاطر اینکه نصف هندزفریم صورتی بود نصفش مشکی، اهنگ گوش ندادم و هلک و هلک بردم خونه مامان بزرگم اینا که مرمر درستش کنه. سه رووووووز اهنگ گوش ندادم (این بزرگترین فاجعه زندگی منه) اخرشم یادم رفت به مرمر بگم درستش کنه :| فاکینگ حافظه ای دارم ینی -_- 

شما بلدید چه گوجه ای باید بخورم دقیقا؟ هلپ می.

2. یه پاندا داریم تو فامیل :)) سه سالشه :) بهش میگم چته؟ میگه خستمه. میگم چرا؟ میگه از بیرون اومدم :))

هنوزم که هنوزه اسممو اشتباه میگه :))

3. امروز با اسنپ برگشتم از خونه مرمر اینا. با کد تخفیف شده بود 1500 (این بزرگترین دستاورد زندگیمه) بعد الکی مثلا من نمیدونم هزار و پونصد شده، خیلی موقر و متین و زیبا گفتم ببخشید چقدر میشه؟ لحظه ای پرهایم ریخت که گفت پونزده هزار تومن :)))))) یه لحظه قیافم این شکلی شد که خاااااک بر سرت بلد نیستی عدد بخونی؟؟ کنکوری ام هستی؟ رشته ت هم ریاضی هست؟ خااااک بر سرت. بعد اقاهه گفت نه ببخشید هزار و پونصد :)) همه فحشامو پس گرفتم کوبوندم تو کله کچل آقاهه :))) خلاصه که زود به خودتون فحش ندین :))

4. دقت کردین این دو روزی که مدرسه نرفتم چقدر آرامش داشتم و حالم خوب بود و استرس نداشتم؟ ای تف تو این مدرسه -_- 

5. میدونید یاد چی افتادم؟ تو همه ویدیوهای مهمونیهای بچه ها پس زمینه جیغ من بلا استثنا تو همشون وجود داره و بلا استثنا تر صدای "زهرمااااااار" "وخشیییییی" "کوووووووفت" "مررررررررگ" گفتن بچه ها :)) انقد که دوسم دارن :))) علت جیغ زدنامم گرم کردن فضای مهمونی هستن اغلب :)) و در بقیه موارد با دیدن ورود پفیلا به مجلس.

6. مرتیکه باب راس برداشته 150 تا تست مزخرف سخت داده. خب معلومه که مبحث غیر مرتبط با گزینه 2 حل نمیکنم اقا. بیا برو تو کوچه خودتون ببینم. من مبحث مرتبط هم 150 تا نمیزنم :/

7. دلم برا اتاق مزخرفم تنگ شده بود :) هرچند که بنظرم دیگه مزخرف نیست. کلا وقتی مدرسه لعنتی نمیرم همه چی خوبه. بچه ها وحشی شدن یا مدرسه؟ یا من نابود شدم؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها