اگه قراره که کرونا بگیرم و بمیرم:

باید همه کتابامو جرواجر کنم. تک تکشونو آتیش بزنم‌ و روزای باقیمونده یه جا پیدا کنم برا خودم. روپوش بپوشم و قلم مو دست بگیرم و روش منظومه شمسی رو بکشم سقفشو پر ستاره کنم زمینشم همینطور یه جاهاییشم چندتا کهکشان بکشم. رختخواب نه، یه عالمه پنبه سفید پهن کنم کفش، انگار رو ابرام‌. همونجا بخوابم. زل بزنم به سقف ستاره ایش و با دستم ستاره هایی که کنار بدنمن رو لمس کنم و ابری که روشمو. اون اهنگ بی کلام رو بذارم و فقط رها کنم خودمو‌. رضا بهرام بذارم بخونه. بذارم شاملو بخونه و بگه که در خلوت روشن با تو گریسته ام و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را، زیرا که مردگان این سال عاشقترینِ زندگان بودند.»

قا ما نه تو خلوت روشن باهامون گریست نه تو گورستان تاریک باهامون خوند. آقا اون هیچوقت نبود.

اگه همه چی همینقد کشکه، اگه ۱۷۶ نفر قربانی شدن، اگه ما هم داریم قربانی میشیم پس من دیگه نمیخوام بگم از پلی لیست تکراریم خستم. پس من دیگه نمیگم ۸ ساعت هم آخه شد ساعت مطالعه؟ پس یا من حرف نمی‌زنم یا اگه زدم و یکی جوابمو داد، مث خاک بر سرا نمیزنم تو سر خودم، میرم دهن اونو سرویس میکنم. پس مامانمو بیشتر نگاه میکنم. پس برا بابام بیشتر چایی می ریزم. پس با حوصله تر جواب داداشمو میدم. پس بخاطر تفاوت دیدگاه ی دو ساعت با شمسی خانوم و حاج اقدس حرف نمیزنم جاش میشینم ببینم چرا ناراحته. پس نمیگم این چه لباس مزخرفیه» میگم بذار یه بار بپوشمش شاید بهم بیاد». پس بلند بلند بلند تر میخندم بلند بلند بلند تر گریه میکنم به احدی ربطی نداره. اگه قراره بمیرم پس تو صورت مشاور و مدیر و مدرسه یه گمشو» ی بلند جیغ میزنم و بجای پله ها از نرده ها سر میخورم میام پایین. بجای دو و نیم زبونمو دراز میکنم یازده میدوم میام بیرون. پس نمیرم بشینم سر فلان کلاس. به دوستام بیشتر پیام میدم. ری ری رو محکمتر بغل میگیرم. خودم میرم زهرا رو میبینم. میرم تلسکوپ میخرم. یه کلیه م رو بدم میشه یه تلسکوپ خیلی خیلی خفن. با یه کلیه هم میشه رفت مرنجاب و از قشنگی آسمون زار زد. با تلسکوپم ستاره ها رو ببلعم، آتیش درست کنم و سیب زمینی بندازم توش و این دفعه اگه اون پسره بهم حرف زد نتوپم بهش، اداشو در نیارم، قراره بمیرم خب، یه سیب زمینی دیگه هم برا اون بندازم تو آتیش و بذارم پیشم بشینه و تلسکوپمو ببینه. اون هوا فضا خونده بیشتر از من بلده. بعدم میرم تو اون کلبه ها بخاری کوچولوشو روشن کنم ولی دیگه برا کفشم که نابود شده غصه نخورم. 

دیگه بقیشو بعدا میگم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها